b_300_250_16777215_00_images_zawodnicy_amelka.jpg

 

 

 

 

ROCZNIK 2007

 

 

 

2017:

- 2 - 50 m stylem klasycznym - 6 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 05.11.2017 Starachowice

2018:

2 - 100 m stylem klasycznym - 1 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 10.03.2018 Ostrowiec Świętokrzyski

3 - 200 m stylem klasycznym - 2 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 14.04.2018 Kielce

BRĄZ - 100 m stylem grzbietowym - III Otwarte Mistrzostwa Staszowa - Ogólnopolskie Zawody o Puchar Staszowa, 21 - 22.04.2018 Staszów.
SREBRO - 200 m stylem klasycznym - III Otwarte Mistrzostwa Staszowa - Ogólnopolskie Zawody o Puchar Staszowa, 21 - 22.04.2018 Staszów.
BRĄZ - 50 m stylem klasycznym - III Otwarte Mistrzostwa Staszowa - Ogólnopolskie Zawody o Puchar Staszowa, 21 - 22.04.2018 Staszów

3 - 50 m stylem grzbietowym - 3 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 19.05.2018 Staszów
3 - sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym - 3 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 19.05.2018 Staszów

BRĄZ - 100 m stylem klasycznym - Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10, 11 lat, 15-16.06.2018 Kielce

BRĄZ - 100 m stylem grzbietowym - Ogólnopolskie Zawody Pływackie - Pływam z Energią, 30.09.2018 Staszów

3 - 100 m stylem klasycznym - 4 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 29.09.2018 Końskie

3 - 200 m stylem klasycznym - 5 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 18.11.2018 Ostrowiec Świętokrzyski 

LAUREATKA NAGRODY STAROSTY BUSKIEGO W DZIEDZINIE KULTURY FIZYCZNEJ

2019:

1 - 200 m stylem klasycznym - 1 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 16.02.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

2 - 50 m stylem grzbietowym - 2 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 16.03.2019 Busko-Zdrój
1 - 100 m stylem klasycznym - 2 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 16.03.2019 Busko-Zdrój

BRĄZ - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym - IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Staszowa, 30-31.03.2019 Staszów
SREBRO - 200 m stylem grzbietowym - IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Staszowa, 30-31.03.2019 Staszów
BRĄZ - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym - IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Staszowa, 30-31.03.2019 Staszów

1 - 100 m stylem klasycznym - 3 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 13.04.2019 Sandomierz

1 - 50 m stylem klasycznym - 4 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 11.05.2019 Ostrowiec Świętokrzyski
1 - 200 m stylem grzbietowym - 4 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 11.05.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

ZŁOTO - 100 m stylem klasycznym - Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Pływam z energią", 25.05.2019 Staszów
ZŁOTO - 100 m stylem grzbietowym - Ogólnopolskie Zawody Pływackie 'Pływam z energią", 25.05.2019 Staszów

BRĄZ - 200 m stylem klasycznym - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II Runda, 01.06.2019 Mielec

BRĄZ - 50 m stylem klasycznym - Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 8-9.06.2019 Ostrowiec Świętokrzyski
SREBRO - 200 m stylem klasycznym - Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 8-9.06.2019 Ostrowiec Świętokrzyski
BRĄZ - 100 m stylem klasycznym - Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 8-9.06.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

1 - 200 m stylem klasycznym - 5 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 21.09.2019 Staszów
2 - 100 m stylem zmiennym - 5 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 21.09.2019 Staszów

SREBRO - 50 m stylem klasycznym - IV Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego, 05.10.2019 Sandomierz
BRĄZ - 100 m stylem zmiennym - IV Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego, 05.10.2019 Sandomierz

1 - 50 m stylem klasycznym - 6 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 19.10.2019 Ostrowiec Świętokrzyski
3 - 200 m stylem zmiennym - 6 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 19.10.2019 Ostrowiec Świętokrzyski
3 - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym - 6 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 19.10.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

SREBRO - 200 m stylem klasycznym (kat. młodzik) - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce
SREBRO - 200 m stylem klasycznym (kat. Open) - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce
ZŁOTO - 200 m stylem zmiennym (kat. młodzik) - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce
BRĄZ - 100 m stylem klasycznym (kat. Open) - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce
SREBRO - 100 m stylem klasycznym (kat. młodzik) - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce
BRĄZ - 200 m stylem grzbietowym (kat. młodzik) - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce
BRĄZ - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, 16-17.11.2019 Kielce

ZŁOTO - 100 m stylem klasycznym - Mistrzostwa Buska-Zdroju w Pływaniu, 30.11.2019 Busko-Zdrój
ZŁOTO - 50 m stylem klasycznym - Mistrzostwa Buska-Zdroju w Pływaniu, 30.11.2019 Busko-Zdrój
ZŁOTO - 4 x 50 m stylem dowolnym - Mistrzostwa Buska-Zdroju w Pływaniu, 30.11.2019 Busko-Zdrój

LAUREATKA NAGRODY STAROSTY BUSKIEGO W DZIEDZINIE KULTURY FIZYCZNEJ

 

2020:

2 - 100 m stylem grzbietowym - 1 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 23.02.2020 Staszów
2 - 400 m stylem zmiennym - 1 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, 23.02.2020 Staszów

 

 



 

 

UMiG Busko Zdrój "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w dyscyplinie sportowej pływanie" jest współfinansowane ze środków Gminy Busko - Zdrój "