• Mistrzostwa 30 listopada

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Przydatne Strony

 

Sponsorzy

 Mastergrupa

 

 

b_300_250_16777215_00_images_treningi-wszystkich-grup-zostaj-zawieszone-do-odwoania-1.png

Zarząd Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego UNIA informuje, że zgodnie z działaniami prewencyjnymi przeciwko rozprzestrzenianiu się wirusa SARS - COV - 2 treningi wszystkich grup zostają odwołane na czas nieokreślony.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, zgodnie z decyzjami podjętymi na szczeblu krajowym wszystkie zajęcia organizowane przez MUKS UNIA zostają zawieszone do odwołania. Czasowo zamknięta zostaje również Pływalnia Miejska im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju.

W oparciu o rekomendacje Minister Sportu oraz Polskiego Związku Pływackiego, Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki odwołuje imprezy sportowe zaplanowane na marzec 2020r, tj.:
- II Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej Staszów 2020.03.14,
- Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat I runda Ostrowiec Św. 2020.03.21-22.
ŚOZP informuje również, że nie odbędą się zawody pływackie Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu zaplanowane w Ostrowcu Świętokrzyskim w terminie 28-29 marca.
Informacja o nowych terminach zawodów widnieć będzie na stronie internetowej Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Pływackiego niezwłocznie po ustaniu przesłanek które są przyczyną odwołania imprez.

Wszelkie komunikaty związane z obecną sytuacją będą podawane na fb: @uniabusko oraz stronie internetowej.

 

UMiG Busko Zdrój "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w dyscyplinie sportowej pływanie" jest współfinansowane ze środków Gminy Busko - Zdrój "